پارکت لمینیت به عنوان یک کفپوش محبوب بیشتر و بیشتر توسط مصرف کنندگان مورد استقبال قرار گرفته است. امروزه تولید کنندگان با بهره گیری از تکنیک های بهبود یافته، محصولات خود را با سلیقه در حال تغییر مصرف کنندگان مطابقت می دهند. جدیدترین تغییر در ساختار لمینتها شیار یا به اصطلاح لمینت V-Groove است.
یر خلاف لمینتهای قدیمی تر که به صورت یک تکه نمایان بودند و درز یا شیاری بین آنها نبود در لمینتهای V-Groove دار فاصله بین تایل لمینتها کاملا مشخص هستند و شیاری بین لمینتها دیده میشود. این خصوصیت باعث می شود که لمینتها همانند کفپوشهای چوبی سنتی بنظر بیایند و نمای فوق العاده زیبایی را ایجاد می کند. همچنین مطلب پارکت لمینت از چه موادی ساخته شده است؟ را ببینید.

لمینتهایی که دارای خصوصیت V-Groove می باشند از استاندارد مقاومت سایشی AC4 و یا AC5 برخوردارند.
بر خلاف تصور عموم این قابلیت باعث تجمع گرد و غبار نخواهد شد و شما می توانید براحتی با جارو شیارها را تمیز کنید. همچنین برای شستشوی بهتر می توانید از تی نمدار استفاده کنید.
امروزه شرکتهای مطرح محصولات جدید خود را با این قابلیت ارائه می دهند. این خصوصیت در محصولات آلمانی، بلژیکی، ترکیه ای و چینی با بهترین کیفیت ارائه میشود.

برندهای همچون وی پارکت، ویتالیتی ، وینئو ، بنلوکس ، دلوکس، کی پی ال، چامسان و ای جی تی لمنت V-Groove را با ضخامتهای ۸، ۱۰ و ۱۲ میلی متری تولید میکنند.

لمینت V-Groove

برای مشاهده محصولات کلیک کنید.

همچنین می توانید برای راهنمایی بیشتر در مورد لمینت این مقاله را مطالعه نمایید.

برای کسب اطلاعات در مورد نحوه انتخاب و خرید لمینت نیز میتوانید به مقاله راهنمای خرید پارکت لمینت مراجعه فرمایید.

امیدواریم که این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته شده باشد.

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *